Dette er resultater fra Blackeberg Basket Cup 2019. Se de siste resultatene fra Blackeberg Basket Cup 2020 her.

Siste resultat

Blackeberg Basket Cup 2019 begynner
Slutt
6/9
7/9
8/9

Finals

  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag    
08090413 sø 08/09 17:20 sø 08/09 Tappströms Bollhall 1 Boys 08 (f 2008) Slutspel A Finale Alviks BBK Gul Ferdig KFUM Blacke...llastan Röd    
08091912 sø 08/09 16:35 sø 08/09 Tappströms Bollhall 3 Boys 08 (f 2008) Slutspel B Finale KFUM Blacke...IK East Vit Ferdig Viby basket    
08091205 sø 08/09 15:00 sø 08/09 Vällingbyhallen stora Boys 07 (f 2007) Slutspel A Finale Kungsholmen Basket 29 - 30 Alvik Basket Gul    
08091109 sø 08/09 17:15 sø 08/09 Vällingbyhallen lilla Boys 07 (f 2007) Slutspel B Finale KFUM Blackebergs IK Röd 31 - 18 Viby basket    
08091204 sø 08/09 14:00 sø 08/09 Vällingbyhallen stora Boys 06 (f 2006) Slutspel A Finale KFUM Blackebergs IK Vit 58 - 43 Lobas    
08092108 sø 08/09 16:50 sø 08/09 Konradsbergshallen Boys 06 (f 2006) Slutspel B Finale KFUM Blackebergs IK Röd 28 - 42 Kungsholmen Basket    
08091202 sø 08/09 12:00 sø 08/09 Vällingbyhallen stora Boys 05 (f 2005) Slutspel A Finale KFUM ÖREBRO BASKET VIT 43 - 49 Fryshuset 24    
08092006 sø 08/09 13:30 sø 08/09 Riddersvikshallen Boys 05 (f 2005) Slutspel B Finale Fryshuset 23 35 - 40 Åkersberga Basket    
08091201 sø 08/09 11:00 sø 08/09 Vällingbyhallen stora Boys 04 (f 2004) Slutspel A Finale KFUM Blackeberg IK Vit 30 - 67 SBBK    
08092206 sø 08/09 14:20 sø 08/09 Mälaröhallen 1 Boys 04 (f 2004) Slutspel B Finale Kungsholmen Basket 2 27 - 39 Kungsholmen Basket 1    
08090412 sø 08/09 16:30 sø 08/09 Tappströms Bollhall 1 Girls 08 (f 2008) Slutspel A Finale KFUM Central - Östermalm Ferdig AIK Basket Svart    
08091713 sø 08/09 17:20 sø 08/09 Tappströms Bollhall 2 Girls 08 (f 2008) Slutspel B Finale Tureberg basket Tigers 2 Ferdig Viby Basket    
08091208 sø 08/09 18:00 sø 08/09 Vällingbyhallen stora Girls 07 (f 2007) Slutspel A Finale Alvik Vit 0 - 0 Alvik Gul    
08091108 sø 08/09 16:00 sø 08/09 Vällingbyhallen lilla Girls 07 (f 2007) Slutspel B Finale KFUM Fryhuset Basket 22 - 33 AIK Basket Svart    
08091207 sø 08/09 17:00 sø 08/09 Vällingbyhallen stora Girls 06 (f 2006) Slutspel A Finale Alvik Basket Grön 34 - 36 Åkersberga ... Saints Gul    
08090507 sø 08/09 17:40 sø 08/09 Thorildshallen Girls 06 (f 2006) Slutspel B Finale Spånga Basket 2 17 - 26 Eskilstuna basket    
08091203 sø 08/09 13:00 sø 08/09 Vällingbyhallen stora Girls 05 (f 2005) Slutspel A Finale Spånga Basket 2 20 - 36 AIK Basket Warriors    
08092007 sø 08/09 14:20 sø 08/09 Riddersvikshallen Girls 05 (f 2005) Slutspel B Finale Täby basket vit 15 - 26 Viby Basket Vit    
08091407 sø 08/09 17:20 sø 08/09 Stora Mossen 2 Girls 05 Invitational Slutspel A Finale KFUM Blackebergs IK West 38 - 41 Alvik Basket Grön Inv    
08091206 sø 08/09 16:00 sø 08/09 Vällingbyhallen stora Girls 04 (f 2004) Slutspel A Finale Alvik Basket Vit 42 - 37 Sigtuna BBK Mälarbasket    
08092207 sø 08/09 15:10 sø 08/09 Mälaröhallen 1 Girls 04 (f 2004) Slutspel B Finale Täby Basket Storm 31 - 33 Tureberg Basket    
08091307 sø 08/09 17:20 sø 08/09 Stora Mossen 1 Girls 04 Invitational Slutspel A Finale Spånga Basket 40 - 110 Blue Star 30    
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag    
08091913 sø 08/09 17:20 sø 08/09 Tappströms Bollhall 3 Boys 08 (f 2008) Slutspel A Bronsekamp Alviks BBK Grön Ferdig Spånga Basket 1    
08090107 sø 08/09 16:30 sø 08/09 Beckombergahallen Girls 06 (f 2006) Slutspel A Bronsekamp SBBK F06 EF 27 - 23 AIK Basket Bucks    
08091712 sø 08/09 16:30 sø 08/09 Tappströms Bollhall 2 Girls 08 (f 2008) Slutspel A Bronsekamp AIK Basket Gul Ferdig KFUM Blacke...s IK Nälsta    
08090506 sø 08/09 16:00 sø 08/09 Thorildshallen Girls 06 (f 2006) Slutspel B Semifinale Eskilstuna basket 28 - 11 KFUM Blacke...K Vällingby    
08091306 sø 08/09 16:00 sø 08/09 Stora Mossen 1 Girls 04 Invitational Slutspel A Bronsekamp AIK Basket 16 - 26 Malbas BBK F04    
08091406 sø 08/09 16:00 sø 08/09 Stora Mossen 2 Girls 05 Invitational Slutspel A Bronsekamp Haga Haninge 56 - 52 Bankeryds Basket    
08092009 sø 08/09 16:00 sø 08/09 Riddersvikshallen Girls 05 (f 2005) Slutspel A Bronsekamp Alvik Basket Grön 2 0 - 0 Alvik Basket Grön 1    
08091911 sø 08/09 15:55 sø 08/09 Tappströms Bollhall 3 Boys 08 (f 2008) Slutspel A Semifinale KFUM Blacke...llastan Röd Ferdig Spånga Basket 1    
08090411 sø 08/09 15:50 sø 08/09 Tappströms Bollhall 1 Boys 08 (f 2008) Slutspel A Semifinale Alviks BBK Gul Ferdig Alviks BBK Grön    
08091711 sø 08/09 15:50 sø 08/09 Tappströms Bollhall 2 Girls 08 (f 2008) Slutspel B Semifinale Viby Basket Ferdig Alvik Basket gul    
08090410 sø 08/09 15:10 sø 08/09 Tappströms Bollhall 1 Boys 08 (f 2008) Slutspel B Semifinale Viby basket Ferdig Kungsholmen Basket Eira    
08090505 sø 08/09 15:10 sø 08/09 Thorildshallen Girls 06 (f 2006) Slutspel B Semifinale Skuru Basket Vit 13 - 27 Spånga Basket 2    
08090908 sø 08/09 15:10 sø 08/09 Åkeshovshallen 1 Boys 07 (f 2007) Slutspel B Semifinale Hammarby Basket City Vit 19 - 26 KFUM Blackebergs IK Röd    
08091007 sø 08/09 15:10 sø 08/09 Åkeshovshallen 2 Boys 07 (f 2007) Slutspel B Semifinale Viby basket 31 - 20 KFUM Lidingö Basket    
08091710 sø 08/09 15:10 sø 08/09 Tappströms Bollhall 2 Girls 08 (f 2008) Slutspel B Semifinale Tureberg basket Tigers 2 Ferdig Duvbo IK Röd    
08091910 sø 08/09 15:10 sø 08/09 Tappströms Bollhall 3 Boys 08 (f 2008) Slutspel B Semifinale KFUM Blacke...IK East Vit Ferdig Spånga Basket 2    
08092008 sø 08/09 15:10 sø 08/09 Riddersvikshallen Boys 05 (f 2005) Slutspel A Bronsekamp Lobas 33 - 34 Täby basket 1    
08092107 sø 08/09 15:10 sø 08/09 Konradsbergshallen Boys 06 (f 2006) Slutspel B Semifinale Kungsholmen Basket 39 - 22 Viby Basket P06    
08092506 sø 08/09 15:10 sø 08/09 Mälaröhallen 2 Boys 04 (f 2004) Avslutningsmatcher Avslutningsmatcher KFUM Blackebergs IK Röd 17 - 23 Täby Basket    
08090106 sø 08/09 14:50 sø 08/09 Beckombergahallen Girls 06 (f 2006) Slutspel A Semifinale AIK Basket Bucks 25 - 33 Åkersberga ... Saints Gul    
08091305 sø 08/09 14:40 sø 08/09 Stora Mossen 1 Girls 04 Invitational Slutspel A 5-6 KFUM Blackebergs IK Röd 0 - 0 KFUM Blackebergs IK Vit    
08091405 sø 08/09 14:40 sø 08/09 Stora Mossen 2 Girls 05 Invitational Slutspel A 5-6 KFUM Blackebergs IK East 0 - 0 AIK Basket Svart    
08090409 sø 08/09 14:30 sø 08/09 Tappströms Bollhall 1 Girls 08 (f 2008) Slutspel A Semifinale KFUM Blacke...s IK Nälsta Ferdig AIK Basket Svart    
08091709 sø 08/09 14:30 sø 08/09 Tappströms Bollhall 2 Girls 08 (f 2008) Slutspel A Semifinale AIK Basket Gul Ferdig KFUM Central - Östermalm    
08091909 sø 08/09 14:30 sø 08/09 Tappströms Bollhall 3 Boys 08 (f 2008) Slutspel A 1/4 Final Spånga Basket 1 Ferdig KFUM Blacke...llastan Vit    
08090907 sø 08/09 14:20 sø 08/09 Åkeshovshallen 1 Boys 07 (f 2007) Slutspel A Bronsekamp Djursholm Indians 1 röd 25 - 26 Alvik Basket Grön    
08091107 sø 08/09 14:20 sø 08/09 Vällingbyhallen lilla Girls 07 (f 2007) Slutspel B Semifinale KFUM Blacke...K Villastan 15 - 26 AIK Basket Svart    
08092106 sø 08/09 14:20 sø 08/09 Konradsbergshallen Boys 06 (f 2006) Slutspel B Semifinale KFUM Blackebergs IK Röd 24 - 19 Södertälje BBK 1    
08090105 sø 08/09 14:00 sø 08/09 Beckombergahallen Girls 06 (f 2006) Slutspel A Semifinale Alvik Basket Grön 30 - 23 SBBK F06 EF    
08090408 sø 08/09 13:50 sø 08/09 Tappströms Bollhall 1 Boys 08 (f 2008) Slutspel A 1/4 Final KFUM Blacke...IK East Röd Ferdig Alviks BBK Grön    
08091708 sø 08/09 13:50 sø 08/09 Tappströms Bollhall 2 Boys 08 (f 2008) Slutspel A 1/4 Final Alviks BBK Gul Ferdig KFUM Liding...sket Vinröd    
08091908 sø 08/09 13:50 sø 08/09 Tappströms Bollhall 3 Boys 08 (f 2008) Slutspel A 1/4 Final KFUM Blacke...llastan Röd Ferdig KFUM Lidingö Basket Vit    
08090205 sø 08/09 13:30 sø 08/09 Blackebergshallen Boys 06 (f 2006) Slutspel A Bronsekamp Södertälje BBK 21 - 62 KFUM Blackebergs IK Svart    
08090504 sø 08/09 13:30 sø 08/09 Thorildshallen Girls 06 (f 2006) Slutspel B 1/4 Final Eskilstuna basket 33 - 25 Viby Basket Röd    
Basketshop