Detta är resultaten från Blackeberg Basket Cup 2019. Se de senaste resultaten från Blackeberg Basket Cup 2020 här.

Statistik

Matchstatistik

Matcher/Stadie


Matcher/Dag

Matcher/Klass

Lite siffror

Antal matcher 551
Färdigspelade 551
Kvar att spela 0
Walk over (WO) 0
Efter straffläggning 0
Hemmavinster 280
Bortavinster 265
Oavgjorda 6

Top 20 matcher med flest mål

  Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag    
fr 06/09 17:45 fr 06/09 Grimstahallen Boys 04 Invitational Grp A KFUM Blackebergs IK 112 - 69 Hammarby Basket    
lö 07/09 18:45 lö 07/09 Stora Mossen 1 Girls 04 Invitational Grp B Blue Star 30 150 - 23 KFUM Blackebergs IK Vit    
lö 07/09 20:30 lö 07/09 Grimstahallen Boys 04 Invitational Grp A Lobas 70 - 99 KFUM Blackebergs IK    
fr 06/09 19:30 fr 06/09 Stora Mossen 1 Girls 04 Invitational Grp B ÄLI Basket F04 43 - 121 Blue Star 30    
fr 06/09 19:30 fr 06/09 Grimstahallen Boys 05 Invitational Grp A Södertälje BBK 65 - 88 Malbas    
sö 08/09 17:20 sö 08/09 Stora Mossen 1 Girls 04 Invitational Slutspel A Spånga Basket 40 - 110 Blue Star 30    
lö 07/09 17:00 lö 07/09 Grimstahallen Boys 05 Invitational Grp A KFUM Lidingö P05 89 - 61 Södertälje BBK    
lö 07/09 13:30 lö 07/09 Grimstahallen Boys 04 Invitational Grp A Hammarby Basket 71 - 79 Lobas    
lö 07/09 18:45 lö 07/09 Grimstahallen Boys 04 Invitational Grp A Hammarby Basket 75 - 68 CD PRESENTACION GRANADA    
fr 06/09 16:00 fr 06/09 Grimstahallen Boys 05 Invitational Grp A KFUM Blackebergs IK 64 - 73 KFUM Lidingö P05    
lö 07/09 15:15 lö 07/09 Grimstahallen Boys 05 Invitational Grp A Malbas 79 - 57 KFUM Blackebergs IK    
lö 07/09 11:45 lö 07/09 Grimstahallen Boys 04 Invitational Grp A CD PRESENTACION GRANADA 49 - 80 KFUM Blackebergs IK    
lö 07/09 13:30 lö 07/09 Stora Mossen 1 Girls 04 Invitational Grp A Spånga Basket 81 - 47 Malbas BBK F04    
lö 07/09 10:00 lö 07/09 Grimstahallen Boys 05 Invitational Grp A KFUM Blackebergs IK 48 - 78 Södertälje BBK    
lö 07/09 08:15 lö 07/09 Grimstahallen Boys 05 Invitational Grp A Malbas 66 - 57 KFUM Lidingö P05    
lö 07/09 15:15 lö 07/09 Stora Mossen 1 Girls 04 Invitational Grp B ÄLI Basket F04 57 - 65 AIK Basket    
fr 06/09 21:15 fr 06/09 Grimstahallen Boys 04 Invitational Grp A CD PRESENTACION GRANADA 46 - 74 Lobas    
lö 07/09 15:15 lö 07/09 Stora Mossen 2 Girls 05 Invitational Grp B Alvik Basket Grön Inv 101 - 15 KFUM Blackebergs IK East    
lö 07/09 08:15 lö 07/09 Stora Mossen 1 Girls 04 Invitational Grp B KFUM Blackebergs IK Vit 55 - 59 ÄLI Basket F04    
lö 07/09 20:30 lö 07/09 Stora Mossen 1 Girls 04 Invitational Grp A Malbas BBK F04 62 - 52 KFUM Blackebergs IK Röd    


Basketshop